Comença el Caixa de Girona!!
Bones,
Una temporada més, i ja en van disset!! Arrenca la temporada gironina de BTT amb el trofeu Caixa de Girona, on els millors ciclistes de muntanya de tota la provincia i fins hi tot de tota Catalunya i la Catalunya nord venen a disputar unes proves de màxim nivell arreu de la nostra geografía.


I aquesta temporada, el Caixa de Girona torna a Torroella de Montgrí!! Despres de molts anys sense fer-ho, el Club Ciclista Baix Ter s'ha tornat a decidir a organitzar una prova de nivell, i què millor que fer-ho amb la prova innaugural, el proper diumenge dia 9 de març de 2008.


Un circuit dur, tècnic, però molt divertit és el que espera a tots els corredors que vinguin a gaudir d'un dia de BTT a la nostra vila. Nogensmenys, pels espectadors és també una gran prova, doncs es tracta d'un circuit compacte en gran part del seu traçat i permet gaudir d'ell sense haver de desplaçar-se gaire.
Pròximament anirem avançant més informació!!


Ja ho sabeu, diumenge 9 de març, comença el Caixa de Girona a Torroella de Montgrí!!