PRESENTACIÓ DELS CANDIDATS A LA PRESIDÈNCIA DE LA FCC


Ahir a la tarda es va fer la presentació oficial a les comarques gironines dels 2 candidats per la presidència de la Federació Catalana de Ciclisme (FCC) a l'Auditori Josep Irla a de Girona.En el l'acte hi havia els dos candidats el Sr.Josep Bochaca ,i el sr.Ramon Marto. Tots dos varen presentar les seves candidatures i van explicar tota la feina que volen fer si surten escollits a les properes eleccions. També els acompanyava el Delegat d'Esports de Girona de la Generalitat de Catalunya el Sr.Josep Pujols,el Delegat en funcions de la F.C.C. de Girona el Sr.Francesc Moradell, i els srs. Lluis Barba i Carles Torrent.

El Club Ciclista Baix Ter hi va ser present. L'anèctoda és que siguent 160 clubs a la província de Girona, no hi havia més de 25 clubs a la presentació. Bé, des de el nostre club només podem dir una cosa: Que guanyi el millor.